Midrange tavsiyesi

murattas17

TRCarAudio.Com
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2018
6
0
1
25
Çanakkale
2013 model jetta aldım spl sistem kurmak ve ilk başta midrange ve midrange anfisi almak istiyorum kapılar 16cmmiş şuana kadar tek dinlediğim vibe midrange qline 150.2 dinledim vibeden daha üstün ve uyum sağlıycak anfi tavsiyesi istiyorum dinlediğim müzikler türkçe pop remix ve hiphop decaf...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Team_Rf

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
5 Şub 2017
411
94
78
27
www.youtube.com
Araç
Opel
Ynt: Midrange tavsiyesi

Hakkında pek bilgim yok ama rockford midrange leri olabilir bir ara Popülerdi mobass takiyorlardi. Ama amaç güzelde calmasiysa bulabilirsen Hertz spl leri tavsiye ederim

murattas17

TRCarAudio.Com
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2018
6
0
1
25
Çanakkale

Rockford baslar rockford anfiyle uyum sağladığını duydum bu rockford midrangeler içinde geçerlimi

Team_Rf

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
5 Şub 2017
411
94
78
27
www.youtube.com
Araç
Opel

Evet rockford basslar Anfiler ile güzel tonlamaya sahip oluyor fakat sorunuzun yanıtını tam bilmiyorum. Yeni seri rockford T265s2 midlerini kullandım güzelde çalıyordu ama rockford anfi ile eski seriydi mid yeni seri birbiri için yapılan cihazlar değildi.

18-34

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
1 Şub 2017
1,001
110
113
40
Ad - Soyad
Kâmil KARA

Midrenç ve amp için ayırdığınız bütçe nedir acaba

Fdemiray

Hard SpL
Yönetici
Moderator
SMS Onaylı
Abone
1 Şub 2017
2,345
567
233
33
Ad - Soyad
Faruk Demiray
Araç
Dodge

Bence midrangede 1 numara ground zero sorf sadece ve aşırı net çalıyor 2 numara DD daha sonrası kafana göre ucuz istiyosan mobass veya edison a yönelebilirsin bunlar denenmiş tecrübeyle sabittir.

murattas17

TRCarAudio.Com
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2018
6
0
1
25
Çanakkale

Bütçe sıkıntısı yok kararsızım kapıların ellemek istemiyorum sadece arka pandizot yaptırıcam bir takım 20cm mi koysam bir takım 16cm mi koysam tweeterları ayrı anfide beslesem nasıl olur bide bu ürün orjinalliği kafama takıldı for-x cadence sahte aynı fabrikada...

Cumali Yılmaz

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
3 Şub 2017
1,054
723
233
40
Araç
Toyota

18-34' Alıntı:
Midrenç ve amp için ayırdığınız bütçe nedir acaba
başkan arkadaşımız Spl sistem kuracak sanırım aradığı bizim midrange'lerden değil spl sistemde kullanılan vibe vb markaların 16cm sürücülerinden arıyor galiba

murattas17

TRCarAudio.Com
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2018
6
0
1
25
Çanakkale

Cumali Yılmaz' Alıntı:
başkan arkadaşımız Spl sistem kuracak sanırım aradığı bizim midrange'lerden değil spl sistemde kullanılan vibe vb markaların 16cm sürücülerinden arıyor galiba
Aynen öyle 16 veya 20cm

Fdemiray

Hard SpL
Yönetici
Moderator
SMS Onaylı
Abone
1 Şub 2017
2,345
567
233
33
Ad - Soyad
Faruk Demiray
Araç
Dodge

Ön kapılara en fazla bi kasnak koyarak 16 cm midrange koyabilirsin arkadaki ses yoğunluğu önde olmadımı tat vermez bence bi takım öne 16 cm arkaya 20 cm koyarsan harika olur ön kapılar çok müsait o iş için

DeCCaL

TRCarAudio.Com
Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
30 Ara 2017
62
6
58
31
Aydın

Potenza yi öneririm kendim kullanıyorum aracimda arkadaşım söyle soyleyeyim
Hassasiyeti 100 db 1 mt
90 rms
4 ohm
85 hz ile 10 khz arası frekans aralığı var
Dinlemeni tavsiye ederim dostum...kendim ground zero taraftariyim yanlız potenza gerçekten fark yaratiyor...

Fdemiray

Hard SpL
Yönetici
Moderator
SMS Onaylı
Abone
1 Şub 2017
2,345
567
233
33
Ad - Soyad
Faruk Demiray
Araç
Dodge

O ürünlerde potenza önermem kendi amfisi var 4x140 harika ürün bizzat aldım kullandım inceledim potenza nın en üst amfisini kullandım gz bambaşka