Yardım Megane 4 Yardim Veya Bilgi

Theman

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
20 May 2020
9
2
53
36
Araç
Renault
Arkadaslar veya Saygi Deger Ustalar Megane 4 icon 2019 yarim ekran aracim var onlere 1 takim midrange 1 bass koymak istiyorum fakat arastirmalarima gore park sensor sesi ve bluetooh baglantisi gidiyormus ve on uyari sesleri gidiyormus bunun bir cozumu varmi varsa cozumleri nelerdir?

allegro

TRCarAudio.Com
Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
Abone
7 Ocak 2018
655
317
113
50
Araç
Renault
Merhaba megane 4 bendede var touch plıs versiyon. İcon modeli stock yarım ekrana anfi ve sub bağlandığınızda uyarı seslerinin gideceğini sanmıyorum bizim araçda da bağlı park sensör aesi ön hoparlörden geliyor ,bluetooth un işlev dışı kalmasını anlayamadım? Üniteyi değiştirmediğiniz sürece neden...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Theman

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
20 May 2020
9
2
53
36
Araç
Renault
bana denilen su oldu isin allaha kalmis icon daha yaptiran veya taktiran duymadim hep kafadan bir bilgi aracin orjinal hop degistigindr anfi taktiginda park sensor sesi ve bluetooth sesi gidiyor dendi bende careyi burada aramak zorunda kaldim bide bana eger ses giderse araya tac direnc takacagiz...

allegro

TRCarAudio.Com
Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
Abone
7 Ocak 2018
655
317
113
50
Araç
Renault
Ben daha hiç öyle şey duymadım aracın her yerini biliyorum söktüm taktım monte ettim ve kullanıyorum. Yazdıklarını size diyen kim?

Theman

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
20 May 2020
9
2
53
36
Araç
Renault
oto ses sistemi isi yapanlar ben simdi uniteden deck cevirici ile midrange taktirdigimda herhangi bir uyari sesj gidermi?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bir suru sey soylediler biri diyorki orjinal hop biz koltugun altina yapiyoruz biri tac direnc takiyoruz oluyor diyor bende ne yapacagimi...

allegro

TRCarAudio.Com
Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
Abone
7 Ocak 2018
655
317
113
50
Araç
Renault
İlave bilgi olarak şunları belirteyim,bazı araçlarda stock ünite geri dönüş sinyali ister eğer hoparlörden dönüş sinyali yada direnç olarak bir karşılaşma olmaz ise o kanalı yada sesi kapatır arıza olarak niteler. Megane icon da bu varmı yokmu belli değil. Bazı anfilerde bu stock ünite sinyal...

Theman

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
20 May 2020
9
2
53
36
Araç
Renault
Cadence tx70 2500watt 4kanal amfi bunu kullanacagim hic bisi net degil iste giden diyende var gitmez diyende var
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

park sensor sesi anfi girecegi icin devreye ses yuksek olur diyorlar fakat iconlarin multimedya da park sensor ve uyari sesleri...

Smg hsyn

HÜSEYİN KETENCİ
Yönetici
Admin
SMS Onaylı
Abone
1 Şub 2017
4,379
1,210
233
48
Ad - Soyad
Hüseyin KETENCİ
Araç
Volkswagen
Sağlıklı bir montör sağlam bir amfi dönüştürücü ie işiniz çözülecektir park sensör uyarı sesleri eksilmez yanlış montörler bozabilir sistemi
Bilinçli montörden teklif alınız

Theman

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
20 May 2020
9
2
53
36
Araç
Renault
montorden kastiniz nedir montajcimi

allegro

TRCarAudio.Com
Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
Abone
7 Ocak 2018
655
317
113
50
Araç
Renault
Ana üniteyi hiç sökmeden hi level girişlerini ben ön ve arka kapı dreklerinden aldım.bahsettiğiniz anfi vasat bir anfi icon donanımlı bir araca o anfiyi takmazdım. Dönüştürücü kullanmaya gerek olmayan hi- level girişi olan daha kaliteli markalı bir anfi alırdım ve otomatik sinyal algılama...

Quaxis

Ulaş TAŞ
Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
20 Mar 2019
407
229
93
30
Izmit
eniz.net
Ad - Soyad
Ulaş TAŞ
Araç
Ford
Arkadaşın dediğini ilk defa duydum da neden böyle bişey var? Uyarı seslerini hoparlör mü veriyor ? bagajda onun için ikaz hoparlörü var diye biliyorum ben teypden ayrı bir sistem diye düşünüyorum da olabilir tabi de sonuçta insan oğlu kolayını bulmuştur :d

Smg hsyn

HÜSEYİN KETENCİ
Yönetici
Admin
SMS Onaylı
Abone
1 Şub 2017
4,379
1,210
233
48
Ad - Soyad
Hüseyin KETENCİ
Araç
Volkswagen
Arkadaşın dediğini ilk defa duydum da neden böyle bişey var? Uyarı seslerini hoparlör mü veriyor ? bagajda onun için ikaz hoparlörü var diye biliyorum ben teypden ayrı bir sistem diye düşünüyorum da olabilir tabi de sonuçta insan oğlu kolayını...

Theman

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
20 May 2020
9
2
53
36
Araç
Renault
Bugünde bir yeri aradım adam bu araçlar lanet biz bulaşmıyoruz dedi :) bu arada park sensör sesi arkadan geliyor bletooth ise önden geliyor bendeki ekran 5.7 inç olan net bir bilgi yok bu şekilde yaparsan bu iş çözülür işin içine girdğimizdr ise işimizin şansa kaldığı gibi bir kanıya varılıyor

Theman

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
20 May 2020
9
2
53
36
Araç
Renault
Ses sistemini Yaptırdım Konuya Kilit atılabilir teşekkürler ilgi alaka için arkadaşlar

Smg hsyn

HÜSEYİN KETENCİ
Yönetici
Admin
SMS Onaylı
Abone
1 Şub 2017
4,379
1,210
233
48
Ad - Soyad