Duyuru Dolandırıcılık Lrx 6.9

gokturk01

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
25 Eki 2018
45
16
58
34
Araç
Alfa Romeo
Aynı durum benimde geçen yıl başıma geldi sarı siteden double din aldım havalesini yaptım gelen kutudan fan moturu çıktı telefonu aradım Servış dışı bilişim suçlarına şikayetçi oldum bu arada havale yaptığım bankada müdür arkadaştan hesap sahibinin tüm bilgilerini aldım bunlarıda emniyete...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

akrepyusuf

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
23 May 2020
31
15
58
35
Araç
BMW
2014 te başıma geldi 1250 lira gitti benim davamda 4 sene sürdü ortada ne para var ne hapis cezası adalet artık sadece kadın ismi benim için.

arkadaşa da geçmiş olsun inş. bir daha yaşamaz bu tarz şeyler ortalık mayası kanı bozuk veled-i zina kaynıyor.

allegro

TRCarAudio.Com
Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
Abone
7 Ocak 2018
654
315
113
50
Araç
Renault
Bu işlerde takip edilmeyen yada üzerine düşülmeyemim konu şu aslında. Önce havale sonra kargo ticaretinde havale yapılan hesap bellidir. Hangi banka olursa olsun kişi bilgisi vardır. Tc si adresi vb. Herhangi bir olumsuz durumda bu bilgilerden davam edilmeli. Suç unsuru durumunda her bankadan bu...

ULUTÜrK-58

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
6 Ağu 2017
605
135
93
23
Sivas
Ad - Soyad
Furkan BAKIREL
Araç
Volkswagen
Bu işlerde takip edilmeyen yada üzerine düşülmeyemim konu şu aslında. Önce havale sonra kargo ticaretinde havale yapılan hesap bellidir. Hangi banka olursa olsun kişi bilgisi vardır. Tc si adresi vb. Herhangi bir olumsuz durumda bu bilgilerden davam...

Smg hsyn

HÜSEYİN KETENCİ
Yönetici
Admin
SMS Onaylı
Abone
1 Şub 2017
4,378
1,210
233
48
Ad - Soyad
Hüseyin KETENCİ
Araç
Volkswagen
Sizlere bir incelik verim bilginizde olsun
Alışverişlerde sıkıntı olunduğunda daha sağlam ilerleyin
Kimlik fotosunu isteyin, sonra aynı isimde banka heap nosu olursa gönderim yapınız.
Sıkıntı olduğunda daha sağlıklı ilerleniyor.
Mahkemeye verdim birini öyle gidilen yol sağlam ilerleniyor

bluerose1

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
10 Tem 2019
116
75
78
39
Ad - Soyad
Semih K.
Araç
Kia
Kusuruma bakmayın ama dilerseniz biraz kısıtlama yemeyi de göze alıyorum. Bu ve bunun gibiler piç kurusudur net.Denk geldiğim yerde gırtlağını sıkarım.

Atilla2727

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
9 Eyl 2019
72
40
68
28
Araç
Aracım Yok
Arkadaşa geçmiş olsun . bi ara bende prs 2000 de böyle bi tezgaha düşüyordum çok kararsız kaldım en son güvenemeyip göndermedim parayı . 700 tl olması ürkütmüştü beni.

mgulcan

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
4 Şub 2020
21
8
53
29
Araç
Volkswagen
Tabii buradanda ders çıkarmamız gerek, bazen sabırsızlığımızdan böyle adamların eline düşebiliyoruz. görerek alışveriş her zaman daha sağlıklı oluyor.

allegro

TRCarAudio.Com
Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
Abone
7 Ocak 2018
654
315
113
50
Araç
Renault
Arkadaşa geçmiş olsun . bi ara bende prs 2000 de böyle bi tezgaha düşüyordum çok kararsız kaldım en son güvenemeyip göndermedim parayı . 700 tl olması ürkütmüştü beni.
Sahibinden miydi o ilan ? Sanki hatırlar gibiyim bende mesaj atmıştım...

cann

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
23 Tem 2018
30
16
58
25
İstanbul
Mağdur olan arkadaşa o zamanlar bir gelişme olursa haber ver demiştim, şu ana kadar ses yok. Bende şu günlerde ne oldu diye sorup yarasını deşmek istemedim.
Letgo'da Antalya'da Pioneer 8700BT multimedya var ikinci el piyasası 2000-3000 arası değişen rakama sahip ürünü vatandaş 400 TL ye satıyor...