Yardım Amfi bağlantısı hakkında bir soru

emreurn

Kayıtlı Üye
20 May 2020
4
2
3
22
Araç
Renault
Merhaba arkadaşlar. En başta ses sisteminden pek fazla anlamıyorum abes bi soru olabilir. Araçta pioneer teyp takılı 3 çıkışlı. Amfi 4 kanallı ch1 ve ch2 kanal çıkışını köprüleyip woofera verdim. Teyp arkasında subwoofer çıkışı kırmızı beyaz klasik çıkış. Amfiye giriş yaparken y kablo kullanıp 4...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Quaxis

Ulaş TAŞ
Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
20 Mar 2019
407
229
93
30
Izmit
eniz.net
Ad - Soyad
Ulaş TAŞ
Araç
Ford
Şimdi kardeşim :D y kabloyu bi al kenarda dursun neden y kablo kullanıyorsun 2 takım rca kablosu al left front right front uclarını amfi ile teyp bin arkasındaki uclara bağla renklerini karıştırma 1.ch 2.ch sonra 3.ch ve 4ch olan amp üzerinde rear left rear right olanları da aynı şekil de...

emreurn

Kayıtlı Üye
20 May 2020
4
2
3
22
Araç
Renault
Abi gayet güzel açıklamışsın da bende bi sorun var ben sana fotoğraf çekip atayım sen bana salağa anlatır gibi tek tek anlat müsait zamanında
Şimdi kardeşim :D y kabloyu bi al kenarda dursun neden y kablo kullanıyorsun 2 takım rca kablosu al left...

Quaxis

Ulaş TAŞ
Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
20 Mar 2019
407
229
93
30
Izmit
eniz.net
Ad - Soyad
Ulaş TAŞ
Araç
Ford
Yolla anlatayım şimdi de salak demeseydin iyidi acemiye de :)

Nofel

Yönetici
Yönetici
Moderator
SMS Onaylı
Abone
7 Eyl 2019
1,199
896
233
36
Araç
Hyundai
Merhaba arkadaşlar. En başta ses sisteminden pek fazla anlamıyorum abes bi soru olabilir. Araçta pioneer teyp takılı 3 çıkışlı. Amfi 4 kanallı ch1 ve ch2 kanal çıkışını köprüleyip woofera verdim. Teyp arkasında subwoofer çıkışı kırmızı beyaz klasik...