Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Eraser85

Kayıtlı Üye

İtibar:

Selamlar herkese.Zaman bulup en sonunda araca bir sistem yaptırabildim
Elimde amfi harici hiç bir parça yoktu o da başka yerde olduğundan sıfırdan bir takım oluşturuldu.
Amfi audison sr4.500
Subwoofer olarak Vibe Air 30 cm kendinden kabinli pasif
Mono amfi yine Vibe mono amfi
Kompenantlar ise ısrarla audison 165p istememe rağmen 2 takım Hertz Dpk165.3 ler de karar kılındı.
Kapilara ctk iç ve dış yalıtım yapıldı
Sonuç mu? Açıkçası beklentilerim karsilandi diyebilirim.Ses gövdeli ve dengeli.Beni en çok subwoofer mutlu etti.Hic deneyimlemedigim Vibe araç içinde Muzigin önüne geçmeyen ama arka planda da ben burdayım diyecek kadar etkili yerinde ve kafa sisirmiyor.Swe 815 de önerildi ama onu daha önce başka araçlarda dinlemiştim varla yok arasında gibi çalıyordu benim kulak zevkime gore.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Kafama takılan kompenant olarak audison 165p ler olsaydı çok fark olur muydu olumlu yada olumsuz olarak.Dpk165.3 ler de fiyatına göre bence gayet tatmin edici çalıyorlar yinede sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istedim.Tesekkurler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.