Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

divx44

Kayıtlı Üye

İtibar:

sa torrent program aracılığıyla 16 ve 24 bit flac müzikler indirebileceğiniz çeşitli program yazılım bulunan site
indirme telefon ve bilgisayar üzerinden torrent program aracılığıyla olmaktadır bilmeyen forumdaşlarım için resimli anlatım yapıyorum
site adı Torrent Search Engine | 1337x.to
torrent programı genel olarak kullandığım bittorrent ama siz utorrent de kullanabilirsiniz
bittorrent indirme linki
utorrent indirme linki
linkler direk programların ftp linkinden alıntıdır her indirmede güncel sürümü indirmiş olursunuz

indirmek için resimli anlatım
Ekran Alıntısı.PNG
buradan sağ üst köşede bulunan arama butonuna istediğiniz sanatcı ismi örneğin busta rhymes flac diye aratırsanız çıkar farzedelim çıkmadı sadece busta yazıp deneyin yada direk benim yaptığım gibi flac yazıp aratın tüm albümler çıkıyor hayırlı sömürgeler :D
Ekran Alıntısı1.PNG
indirmek istediğiniz dosya için magnet download derseniz üstteki gibi bi uyarı penceresi açılır oradan magnet urı açılsınmı magner urı adlı uygulamayı aç dedinizmi direk torrent programına geçer ve tamam dediğiniz zaman indirme başlatılır
torrent download dersenizde torrent dosyasını bilgisayarınıza indirir dosyayı torrent programına atarak indirme yapabilirsiniz

saygılarımla faydalı olabildiysem ne mutlu

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.