Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Araç
Daewoo Tico
Bütçe
3000 TL

meliksahtks

Kayıtlı Üye

İtibar:

Öncelikle herkese merhaba aracım Daewoo Tico bilenler umarım vardır forumda çok fazla kişi bilmez ufak bir araç 2 takım For-x XMD-3096 oval midrange var 100 rms bir takım For-x tx-45 13cm 300 rms super bullet tweeter im var Mobass 130.4d D class 4x140rms veren dijital mid amfim For-x 80.4 tweeter amfim var aracın kendi aküsü ile birlikte de 2 adet Varta marka 60 amper akü mevcut sizlere sormak istediğim aracıma subwoofer arıyorum fakat hangi model kaç cm subwoofer alacağıma karar veremedim daha önce Golf üm vardı onda iki adet Kicker CVX15 vardı fakat bu araca bir tanesini bile bağlasam dökülmeyen yeri kalmaz arabanın aklımda JBL GTO1514D modeli var fakat midrangelere yetermi sesini duyurabilirmi ses gelipte bass kısılmasın iki adet Pioneer 311d4 portsuz kutuda kullanayım diye düşündüm fakat tonlu bass seviyorum ses dağılıcak yani uzun bassları seviyorum Soundmagus SM30D modeline baktım 30cm fakat kabin ölçüsü bulamadım birde markaya güvenemedim yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkür ediyorum güzel tonlu sert çalan subwoofer düşünüyorum sesi dışarıya iyi versin midler ile uyumlu olsun sesi kısılmasın yeter ayrı olarak amfide alacağım subwoofer için onun içinde tavsiyede bulunabilirsiniz

Bu bilgilendirmeyi dikkate alın!

Sistem tavsiyesi için;
- Araç bilgisi
- Bütçe
Belirtilmelidir.
Konuya “Güncel” yorumu yerine “GÜNCELLE” butonunu kullanınız.
Konuyu HAFTADA EN FAZLA 1 KEZ güncelleyebilirsiniz.
Konu çözüme kavuştuğu takdirde konu başlığını “ÇÖZÜLDÜ” olarak değiştiriniz.

"Özel Mesaj" ile alınan bilgi yerine forumdan alınan bilgi referans niteliğindedir. Sistem Tavsiyeleri Sistemi Kılavuzu

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.