Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Araç
Skoda Octavia 2022
Bütçe
100000 TL

umtchn

Kayıtlı Üye

İtibar:

Merhaba,

Skoda Octavia 2022 model aracıma setup kurmak istiyorum.
Kafamda bazı setuplar toparladım ama bilgili ve tecrübeli arkadaşların yönlendirmelerine ihtiyacım var.

Kuracağım sistemi araç değiştirirsem yeni aracıma taşımak istiyorum.
Aracımın orijinal hali 3 yola component bağlamaya uygun.

- 3 yollu comp.ları aktif sürmeyecekseniz detay alamazsınız bunun yerine 2 yollu comp. alın pasif sürün şeklinde bir sürü bilgiye denk geldim.
Yetkili arkadaşların yardımını rica ederim.

Sistemimi sizlerin yönlendirmesi üzerine aşağıdaki amfilerden biri ile kuracağım.
İleride aracımı satarsam ve kendinden 3 yollu olmaz ise araca direk yaptırmak istemiyorum.
İleride 2 yola da dönebileceğim bir sistem olsun istiyorum.
Kullanmak istediğim Hertz MPK ve MLK'ları ileride 2 yol olarak kullanmak istersem, 2 yol aktif sürdüğümde amfinin çıkış gücü yeter mi?

Audison af m5.11 bit (Bu amfiyi seçersem tamamen pasif sistem kurulabilir diye düşünüyorum.
Önler 2 yollu comp. (Hertz MLK 165.3 veya Hertz MPK 165.3)
arkaları orjinal haliyle bırakıp
bagaja subwoofer. (Audison apbx 10ds, Hertz MP 250 D2.3 PRO 10", Audison Voce AV 10", Hertz MPS 250 S4 10" Slim, Focal E 25KX

Aracımın arka park sensörü arka kapı hoparlörünü bağlı olduğundan arkaları iptal edemiyorum. Mecburen iki kanal arka kapılara ayırmam gerekiyor.
audison af c8.14 bit ( Bu amfiyi seçersem 3 yollu comp. ve önler tamamen aktif sürülebilir diye düşünüyorum. 6 Kanalı ön kapıya, 2 kanalı arka kapıya, Bagaja aktif subwoofer.)
Önler 3 yollu comp. (Hertz MLK 165.3 + Mille Legend ML 700.3 Mid veya Hertz MPK 163.3)
bagaja subwoofer. (Audison Apbx 10 AS 400 rms, Hertz CBA 250 Active 250 rms, Hertz DBA 201 Active 220 rms)

Audison af m2.14 bit ( Bu amfiyi seçersem 3 yollu comp. ve önler tamamen aktif sürülebilir diye düşünüyorum. 6 Kanalı ön kapıya, 2 kanalı arka kapıya, 4 kanalı subwoofera 360rms.)
Önler 2 yollu comp. (Hertz MLK 165.3 veya Hertz MPK 165.3)
bagaja subwoofer. (Audison apbx 10ds, Hertz MP 250 D2.3 PRO 10", Audison Voce AV 10", Hertz MPS 250 S4 10" Slim, Focal E 25K

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Bu bilgilendirmeyi dikkate alın!

Sistem tavsiyesi için;
- Araç bilgisi
- Bütçe
Belirtilmelidir.
Konuya “Güncel” yorumu yerine “GÜNCELLE” butonunu kullanınız.
Konuyu HAFTADA EN FAZLA 1 KEZ güncelleyebilirsiniz.
Konu çözüme kavuştuğu takdirde konu başlığını “ÇÖZÜLDÜ” olarak değiştiriniz.

"Özel Mesaj" ile alınan bilgi yerine forumdan alınan bilgi referans niteliğindedir. Sistem Tavsiyeleri Sistemi Kılavuzu

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.