Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

alpagoz

TRCarAudio.Com
Kayıtlı Üye

İtibar:

selamünaleyküm arkadaşlar.
ben mustafa Baştürk. aranızdan "samet kara" ile donanım haber forumdan arkadaşlığım var ve bir de jant-lastik alışverişi yaptığım "salih Kamiloğlu" ile muhabbetim var. zaten samet kardeşim bu çekilişi facebook duvarıma paylaşmış oradan gördüm. sponsorumuzu da sahibinden.com ilanlarından tanıyorum zaten. sonuç olarak bir şekilde bir vesile ile aranıza katıldım.
aslında ses sistemlerine sadece bir dinleyici olarak ilgi duyarım hiç anlamam. aracımı da üzerinde ses sistemi yapılı halde satın aldım yıllardır kullanıyorum. ufak tefek eksiklikler var ama üzerine gidemedim yaptıramadım. belki dedim bu çekilişi kazanırsam vesile olur hem yeni montaj yapılır hem eksiklikler giderilir.
30 yaşındayım. uludağ üniversitesi kamu yönetimi 2009 mezunuyum. doğma büyüme İstanbul yenibosnalıyım. aile büyüklerim 1926 mübadelesi ile Bulgaristan Kırcaali'den gelip yerleşmişler İstanbul'a. aracım 2007 model citroen c4 dizel otomatik. ses sistemi olarak da pek anlamadığım için amfi bass ve vibe marka olarak hatırladığım tweeterlardan oluşuyor. bass olarak yeterli hatta bana göre fazla merağı olmayan birisi için abartılı bile. ama tiz olarak çok da başarılı bir ses yok aracımda. arka bagaj örtüsü üzerine 2 tane Pioneer efsane seri yanlış hatırlamıyorsam 6995s koymak istedim ama ucuz ve temiz bi hoparlör denk gelmedi. 80tl ye markasını hatırlamadığım saçma bir hoparlör alma maceram oldu ama sonradan kötü ses vereceği için almaktan vazgeçtim.
sonuç olarak bu forumda öğreneceğim çok şey var hem eksiklerimi buradan ekipman satışı yapanlardan da temin edebilirim. hatta hesaplı şekilde arıza giderme onarım ve monyaj yapan ustalarımızın dükka bilgisini de temin edebilirim. dediğim gibi İstanbul Bahçelievler yenibosna'da ikamet etmekteyim. eminim ki aramızda eskidji bazaarda esnaf olan üyeler vardır orada güzel ses sistemi mağazaları hep dikkatimi çekmiştir.
neyse lafı daha fazla uzatmadan herkese saygılar sevgiler iyi yıllar dilerim.

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duyuru

Forumda yazılan iletilerden, tamamen iletiyi yazan Forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan TRCarAudio.com forumu ve yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamayacağı gibi, sorumluluk kabul etmeyecektir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.