Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

TP-Tarık

Moderator
Kayıtlı Üye

İtibar:

Herkese merhaba,

Bir proje değişikliği ve bütçe oluşturabilmek adına elimdeki Mosconi Gladen One 80.4 AB Class amfimi satmayı düşünüyorum. Ürün yaklaşık 2-3 ay önce alınmış olup, bir önceki sahibi tarafından da titizlik ile kullanılmıştır. Ben ise biraz sağlık, birazda maddi nedenlerden henüz kuruluma geçememiştim. Şimdilerde ise bir üst seviyede bir cihaz alma ihtimalim olduğundan ürünü satmayı düşünüyorum. Olursa tamam, olmaz ise aynen devam diyip zaten Mayıs gibi kuruluma geçeceğim inşallah.

Ben ürünü dinleyerek aldığım için benim en çok hoşuma giden yönü ses rengi ve çok kompakt boyutları olmuştu. Ayrıca eski seri değil yeni One serisidir. (Truncu Logo)

Gönül isterki bende bazı forumdaşlar gibi sandığa koyup saklıyabileyim ama günümüz şartlarında pek mümkün olmuyor. Aşağıda ürün bilgilerini içeren broşürünü ve çektiğim resimleri paylaşıyorum. Aklımdan geçen rakam foruma özel aldığım fiyat olan 2500 TL dir.

Bu arada herkese hayırlı kandiller dilerim.

Saygılarımla.

Ekli dosyalar
61.7 KB
Görüntüleme: 24
60.2 KB
64.5 KB
72.3 KB
3.2 MB
Görüntüleme: 6
Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.