Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Çözüldü Audison Bit One Kalibrasyon Sorunu

hayatbulorg

Kayıtlı Üye
Adı
Anıl BOZLAĞAN
Araç
Audi

İtibar:

Merhabalar, iyi akşamlar. Audison Bit One marka model işlemciye sahibim. Bugün ilk defa montajını gerçekleştirip forumda bulunan kurulum rehberini takip ederek kurulumunu yaptım, fakat ürünü bir türlü kalibre etmeyi başaramıyorum. Test şarkısını indirdim, teyp'ten açmama rağmen testi başlattıktan sonra "Too Low" gibi bir hatayla karşılaşıyorum. Muhtemelen algılamıyor, ürünün bağlantılarını şu şekilde yaptım ;
- Şimdilik yeterli sayıda RCA Kablom olmadığından dolayı, teyp'ten gelen + ve - hoparlör kablolarını işlemcinin High girişine taktım.
- İşlemcinin "Out RCA" Girişine de İşlemciyle beraber kullanmak istediğim hoparlörlerin takılı olduğu amfiyi taktım.
Not : Yeterli sayıda RCA Kablom olmamasından ötürü , işlemcinin "Out RCA" Kısmındaki 1. ve 2. Kanala taktığım RCA'nın amfiye gelen tarafında Y Kablo ile bağlantısını sağladım.

Öncelikle sorum şu, kalibrasyonu başlattıktan sonra seçeneklerden hangisini seçmem gerekiyor ? High girişi seçeceğimi sanıyorum. Teyp'ten gelen hoparlör kablolarıyla bağlantısını yaptığım için.
1647108373195.jpg 1647108408028.jpg 1647108422330.jpg 1647108452363.jpg

Bu durumda, yardımlarınızı rica ediyorum. İyi Forumlar...

Tiburon

Kayıtlı Üye
Adı
Özgür
Araç
Hyundai

İtibar:

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Tiburon

Kayıtlı Üye
Adı
Özgür
Araç
Hyundai

İtibar:

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Tiburon

Kayıtlı Üye
Adı
Özgür
Araç
Hyundai

İtibar:

Son düzenleme:

Mahmutabi12

Kayıtlı Üye
Araç
Opel

İtibar:

Forumda daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap