Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Diesel

Kayıtlı Üye

İtibar:

Merhaba arkadaşlar,yıllarca değişik araçlarıma farklı ses sistemleri kurdum ama tam anlamıyla hiç birinde başarılı olamadım en son da 2015 yılındaki aracımdan sonra bir daha yapmayacağım dedim ama olmadı.Şimdi 2011 model bir Nissan xtrail sahibiyim 1 yıldır stock olarak biniyorum ama sırasıyla başlayıp gerçekten kaliteli ses alabileceğim makul bir sistem kurmak istiyorum ve ana ünite alma arefesindeyim. Düşündüğüm multimedya olursada carplay li bir sistem şu an 3 seçenek belirledim 1..clarion fx688a carplay(3rca çıkışlı,dsp özellikli)2.clarion nx702e.3. Sü ise Alpine ive-w585bt bana en çok 1. Seçeneğe yakınım bana bunlardan birini önerirmisiniz yada şu model daha iyidir diye(4000 5000)tl aralığında önerebileceğiniz marka model varmıdır amaç görüntüden ziyade ses kalitesi,yani iyi bir multimedya ana üniteden single din bir teyp performansı alınabilir mi?ilk ana üniteden başlayıp bunda iyi bir cihaz olarak seçmek istiyorum.bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim..

Bu bilgilendirmeyi dikkate alın!

Sistem tavsiyesi için;
- Araç bilgisi
- Bütçe
Belirtilmelidir.
Konuya “Güncel” yorumu yerine “GÜNCELLE” butonunu kullanınız.
Konuyu HAFTADA EN FAZLA 1 KEZ güncelleyebilirsiniz.
Konu çözüme kavuştuğu takdirde konu başlığını “ÇÖZÜLDÜ” olarak değiştiriniz.

"Özel Mesaj" ile alınan bilgi yerine forumdan alınan bilgi referans niteliğindedir. Sistem Tavsiyeleri Sistemi Kılavuzu

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.