Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

mertcan78

Kayıtlı Üye

İtibar:

Merhaba Arkadaşlar Adım Mertcan , 25 yaşındayım ve Yaklaşık 1 Aydır Aranızdayım. Karabük ili Safranbolu ilçesinde ikamet etmekteyim. Kısa bir kendimi tanıtımdan sonra asıl konuya girebilirim :D
Piyasada fazla bulunmayan 2000 model accent 1.5 GT aracıma ufakta olsa bir ses sistemi yapmak istediğim için araştırmalara başladım ve bu siteyi keşfettim. Bilmediğim çoğu bilgiyi öğrendim ve forum yöneticisi olan Nofel abi ile tanıştım. Kendisi gerçekten bıkmadan usanmadan sorduğum bütün sorularımı cevapladı hatta daha da ileri gidip kafama takılan şeyleri sormam için cep telefonu numarasını paylaştı ve istediğim zaman arayabileceğimi belirtti. Nofel abi ile yaptığımız bir kaç konuşma sonucunda aracımda bulunan 4 adet Pionner marka oval ve arkadaşımdan 200 TL ye aldığım pyle marka 30cm kabinli bass için SOUNDMAGUS SM-5C5 isimli amfiyi önerdi . 5 Kanal bir amfi olması sebebiyle 4 adet oval ve 1 adet subwooferı besleyebilirmiş. Araştırmalarım sonucunda yine forumumuzun bir üyesi olan Quaxis yani Ulaş abiye ulaştım. Kendisi belirttiğim amfiyi satıp başka bir amfi almak istiyormuş ve kendisi ile konustuk fiyat konusunda anlaştık hatta kendisi gerçekten çoğu kişinin yapmayacağı bir şey yapıp ürünü sana göndereyim dene test et beğenirsen parasını gönderirsin dedi. Kendisinin bana güvenip paranın bile lafını etmemesi beni gerçekten çok etkiledi. Bu sayede sistemim için çok büyük bir adım atmış oldum . Bu siteden bir ürün hakkında bilgi alıp hatta onu bu sitede bulup satın almak gerçekten bu sitenin ne kadar yararlı ve faydalı olduğunu bana gösterdi. Kendisi yarın ürünü kargolayacak. Ürün elime ulaştığında bu konunun altında sizinle severek fotoğrafta paylaşacağım. Bana yardımlarından dolayı başta TRCarAudio.com a ve bana fazlasıyla yardımda bulunan Nofel abiye ayrıca güvenip beni gerçekten mutlu eden Quaxis yani Ulaş abiyede buradan teşekkür etmek istiyorum. Bu tecrübeyi sizlerle paylaşmak istedim. İmkanlarım bütçem el verdikçe bu hobiyi daha da güzel yerlere taşımak istiyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum kendinize iyi bakın iyi günler :D

hyundai.jpeg

Son düzenleme:

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.