Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Hangman TR

Kayıtlı Üye

İtibar:

Herkese merhaba. Bu başlığı açarak hem kendi sistemim hakkında bilgi vermek, hem sistemim hakkında soru sormak, hem sizin düşüncelerinizi almak istedim.

Sistem Özellikleri
Amfi:
Kenwood Excelon XR900-5 (60 W x 4 / 400W x 1 at 4ohm) (75 W x 4 / 600W x 1 at 2ohm)
Subwoofer: Morel PRIMO104 25 cm 350 RMS + Morel Octopus10 Koruma Kapağı

Komponent: Ön Takım Morel Maximo Ultra 602, Arka Kapılar Morel Maximo Ultra 602 Coax
DSP: Audison Bitten + DRC Kontrolcü
Yalıtım: Sadece ön kapılar resimlerdeki gibi
Kaynak: Xduoo X3 Hifi Player (Direk DSP'ye bağlı)
Kapasitör: Audison Connection 1 Farad Jel Kapasitör

Ana gövdemi değiştirmek için henüz bütçe ayarlayamadığım için ufak bir 24bit Hifi Player olan Xduoo X3 kullanmaktayım. Kullandığım diğer mobil cihazlar android ios vs hiçbirinden tat alamadım xduoo dan sonra.

Sisteme kaç tl harcadım?
Amfi ikinci el 1250, Subwoofer ikinci el kabin ve koruma ile beraber 900, audison bitten ikinci el 1000tl, DRC kontrolcüsü ikinci el 350tl, ön komplar ikinci el crosoverlar dahil 450, arka komplar sıfır 500, yalıtım sanırım 250tl, kapasitör ikinci el 350tl diğer malzemeler kablolar sigorta ahşap kesim işçilik dahil 8000tl gibi bi rakam ödedim. 2019 un başlarıydı. Yer Ankara Çankaya Aydın Elektronik Car Hifi.

Jazz ın kendi teyibi ve amfiye giden Xduoo X3 arasında geçiş yapmayı sağlayan bir DRC kontrolüm var. Aracı eşim kullanırken radyo dinliyor ben bindiğimde playerden oynatıyorum. Hifi player olarak geçen bu cihaz gerçekten zengin sesler üretiyor. Telefondan çaldığımda tizler ve bass larda yani üst ve alt frekanslarda kırpma olarak yolluyor ve keyif vermiyor. Bu cihazla daha dolgun basları alabiliyorum.

Sizin fikriniz nedir sistem hakkında?

DSC00874.jpgDSC00875.jpgDSC00876.jpgDSC00881.jpgDSC00886.jpgDSC00892.jpgDSC00893.jpgDSC00894.jpgDSC00895.jpgDSC00896.jpg

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Son düzenleme:

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.