Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sandrake

Kayıtlı Üye

İtibar:

Selamlar

Forumdaki uzun araştırmalar ve onlarca konu okunduktan sonra

- Kenwood KAC-HQR1004
- Morel Maximo Ultra 602 MK2
- STINGER Ssk4anl 4ga 1000w Kablo Kiti
- HAMA HM.30725 Hoparlör Kablosu
- Reiss Audio RS-HTL7 Çevirici
- Çeşitli Pabuçlar,Kablo Çorabı, Kasnak

temin ettim ilerki zamanlarda subwooferda ekliyeceğim

Araç Clio 4 Icon 2017 kapılar erkurt ve kapalı hücre sünger, kapı döşemesi içi firex ile yalıtıldı

arka kapılara önceden Hertz DCX 130.3 13cm takmıştım onlar ana üniteden çalmaya devam edicek ön kapılara maximolar takılıcak
ve sonrasında araca 20-25 cm subwoofer eklenicek

maximoları orjinal hoparlör kablolarına bağlıyacağım(kapı kablo geçişi soketli) teyp arkasında crossover bağlantılarını yapıp crossoverları oraya koymayı düşünüyorum

kenwood-kac-hqr-10041.jpg

işlemci eklemek veya ana ünite değişimim şuan için mümkün değil deck çeviriciyle yapmak istemiyorum aslında ve kaliteli olmadıkça pek sağlıklı olmadığını biliyorum amplimdeki en sağdaki giriş high level input mu oluyor ?
eğer öyle ise amplinin kutusundan buraya uygun soket çıktı nasıl bunu kullanabilirim ne gibi avantaj ve dezavantaj olur kablolama nasıl oluyor ?
daha önce clio 4'e yalatım ve ses istemi yapmış olanlar ne gibi tavsiyelerde bulunabilir kapı komple yalıtımlı olmasına rağmen yüksek seste orjinal sistemde bile bass flat ayarındayken kapıda zırıldamalar oluyor -3, -4 te kullanıyorum bunla ilgili bir çözümünüz var mı?
genel olarakta sistem hakkında tüm tavsiye ve uyarılarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

Bu bilgilendirmeyi dikkate alın!

Sistem tavsiyesi için;
- Araç bilgisi
- Bütçe
Belirtilmelidir.
Konuya “Güncel” yorumu yerine “GÜNCELLE” butonunu kullanınız.
Konuyu HAFTADA EN FAZLA 1 KEZ güncelleyebilirsiniz.
Konu çözüme kavuştuğu takdirde konu başlığını “ÇÖZÜLDÜ” olarak değiştiriniz.

"Özel Mesaj" ile alınan bilgi yerine forumdan alınan bilgi referans niteliğindedir. Sistem Tavsiyeleri Sistemi Kılavuzu

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.