Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Quaxis

Quaxis
Kayıtlı Üye

İtibar:

Merhabalar;

Lafı çok uzatmak istemiyorum. Kısa kısa bahsedeyim siz fotoğraflardan bakın hepsine numara verdim. Soracağınızı numarasına göre sorarsanız kısa yol yapmış oluruz :D

Ön bilgi; Montaj tamamiyle kendi el emeğimdir çirkin gözüken bişi varsa belirtin düzelteyim (mono amfinin üstünde jilatin var çizik değil onlar iki amfi de sıfır kutusundan 3 gün önce çıkardım):D
Kenwood KAC-HQR1004 in Kenwood KAC-PS917D Terminallerine Şafak 25mm² Kablo Papuçu tam oturuyor.
Kapı iç yalıtımı komple adaself 1cm kalınlığında izolasyon malzemesi 4 kapı, pandizotları ve bagaj.
Kablolarımın hepsi 25mm² %100 bakır dışı kalaylı aküden bagaja; şasi ve kapasitörden amp`lere giden tüm kablolarım 25mm² yalnız dış çapı değil iç çapı 25mm² piyasada satılan dış çapı hesaplanarak satılan kablolardan değil ki fotoğraflarda 50 krş ile fotoğrafı var içinin görebilirsiniz.
Kapı hoparlör kasnağı mdf den daha sağlam ve kaliteli bir kasnak öneriyorum size Mixtech 165mm hoparlör kasnağı haddinden fazla kaliteli işçilik ve gerçek kasnak diyebilirim. Aklımda mdf kestirmek vardı ama bu mdf den de kaliteli:D
Kapı kolonlarına giden kablolar ise dışı kalın kauçuk kaplı 2x1,5mm² %100 bakır kablo kalaysız.
Akü den gelen kablo ön çamurluk içinden yan marşpiyele oradan arka çamurluk davlumbazına ki kablo çorabı yerine kauçuk birbirine dolanmayan bahçe hortumu kullandım ben çamurluğun içini delip bagaja girdim. Blok dağıtıcı kullanmak yerine kapasitörü kullandım.
25mm² kablo papucu 12 adet kullandım. 2 amp için.

"25mm² iç çapı kalaylı %100 bakır kablo" yumuşak izoleli yanmaz teflon kaplı iç yapısı
Rca kablom Connection rca fs2 550
Ön kapı hoparlörleri Sony XS-GS1621C PREMIUM 4 ohm 120 rms
Ön kapı tweeter Sony XS-GS1 4 ohm 120 rms
Arka kapı hoparlörleri Sony XS-XB1621C 4 ohm 60 rms
Arka kapı tweeter Vibe Blackdeath Pro 3T 300 Watt Tweeter
Stinger 2 Farad Kapasitör.
Kenwood KFC-HQR3000 Subwoofer 4 ohm 500 rms
Kenwood KAC-HQR1004 Stereo Amp 4x100 rms 4 ohm

Kenwood KAC-PS917D Mono D class 1x500 rms 4 ohm

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg

Son düzenleme:

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.