Yardım Bit One Pc Görmüyor

yagiz92

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
11 Eyl 2019
47
16
58
27
Araç
Honda
Evet arkadaşlar bit one maceram başlamadan bitti. Sorunu bir türlü aşamadık. Ürünü iade etmek zorunda kaldım. Ve bugün itibariyle bit one düşüncemi tamamen bitirdim.

m.b.t

Yönetici
Moderator
SMS Onaylı
Abone
5 Şub 2017
1,270
636
233
39
Ad - Soyad
Fatih Akay
Araç
Volkswagen
Vardır bundada bir hayır.Belki daha iyisine sahip olacaksın.

Redkan

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
14 Eki 2019
220
154
93
32
Araç
Subaru
bit one da pc görmeme sorunu çoğu kişi yaşamıştır bende yaşadım fakat windows tan yabancı uygulamaları aktif edince görüyordu fakat sizin yaşadığınız sorun baya farklı görünüyor hayırlısı olsun diyelim yaşadığınız kötü deneyim sizi ön yargıya götürmesin bit one kendi fiyat aralığında güzel bir...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

tripanazomi

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
22 Eyl 2017
24
14
53
48
istanbul
Ad - Soyad
devrim sağlam
Araç
Volkswagen
Tüm bitone lar bu şekilde olacak diye bir durum yok elbette. Size denk gelmiş olabilir. Ben 2 yıl ilk jenerasyon sorunsuz kullandım. Benim tavsiyem markadan ziyade o DSP yi ayarlayabilecek ( bilmesi yetmez, ayarda tecrübesi olan ) yakınınızdaki kişi ile konuşup anlaştıktan sonra DSP modeline...

yagiz92

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
11 Eyl 2019
47
16
58
27
Araç
Honda
Tüm bitone lar bu şekilde olacak diye bir durum yok elbette. Size denk gelmiş olabilir. Ben 2 yıl ilk jenerasyon sorunsuz kullandım. Benim tavsiyem markadan ziyade o DSP yi ayarlayabilecek ( bilmesi yetmez, ayarda tecrübesi olan ) yakınınızdaki...