Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

HemsireBey

Kayıtlı Üye

İtibar:

Öncelikle herkese merhabalar konuyu umarım yanlış yere açmamışımdır. Eğer açtıysam moderatör arkadaşlar kusuruma bakmayın. Ses sitemi konusunda hiçbir bilgim yok bilgisi olan arkadaşlar allah rızası için cevaplarsa çok sevirim. Kafayı yemek üzereyim.
Hemen konuya giriyorum 2012 model fiat linea marka bir aracım var aracıma sıfır bir şekilde bügün yani 16.07.2020 tarihinde mağazadan 2500 watlık mobass marka anfi aldım. Ayrıca 1000 watlık 30 cm çıkma bir kutulu woofer aldım. Birde 2 adet soundmax mx6 300watlık midrange lerim var biri sol kapıda diğeri sağ kapıda. Fakat şöyle bir sıkıntım var amfi yarım saat veya 1 saat kullanım sonrasında el vurulmayacak kadar ısınıyor. Çok fazla forumlara baktım herkes ısınması normal demiş. Ayrıca ses sistemini takan ustaya tekrar gittim ona gösterdim ayrıca anfiyi aldığım yeri aradım ikiside ısınmasına normal dedi. Başlarından beni savmak için mi dediler bilmiyorum. Ayrıca ses sistemini taktırdığım andan itibaren arabanın iç ve dış lambalarının hepsi bass vurdukça kısılıyor fakat tamamen kapanmıyor sadece gözle bakınca kısıldığı anlaşılıyor Ritim tutuyor bass ile birlikte. Ayrıca Sıcaklık işi kafama aşırı takıldı arabayı yakmaktan çok korkuyorum. Artık ses sisteminden falanda geçtim.

2 adet sorum var

ilk Sorum şu ben şimdi ısınma işini ve lambaların gelip gitmesi işini çözmek için 1000 watlık woofer çıkartıp onun yerine 500 watlık 20 cm bir woofer taksam amfi yine fazla elektirik çekermi yıne ısınmaya devam edermi ? Yoksa wooferın istediği kadar mı çeker ?

İkinci sorum 500 watlık 20cm bir woofer takarsam o lambaların kısılması gidermi ?

Cevap veren herkese şimdiden canı gönülden teşekkür ederim. Çok sağolun

Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Ekli dosyalar
1.1 MB
Görüntüleme: 13
4.1 MB
Görüntüleme: 14
4.8 MB
1.2 MB
Görüntüleme: 12
1.1 MB
Görüntüleme: 15
987.4 KB
778.5 KB
971.9 KB
Görüntüleme: 11
1.2 MB
Görüntüleme: 11
Ziyaretçi olarak maksimum görüntüleme limitine ulaştınız. Daha fazlasını görmek için sitemize kayıt olunuz veya giriş yapınız.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.