Yardım 16cm vs 13cm Kapı Hoparlörü

Bskdz61

TrCarAudio.Com
Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
4 Ara 2017
26
5
53
25
Trabzon
Ad - Soyad
Ceyhun Bilgen
Araç
Tofaş
Merhaba arkadaşlar

Aklımı kurcalayan bir konuyu sizlere danışmak istedim. Aracım Doğan. Kapı çapı 13cm destekliyor. Ama 16cm mdf kapı cepliği ile 16 lık hoparlör takılabiliyor. Ancak ne kadar sağlıklı oluyor? Elimde henüz bir sistem yok test edemedim. Ama o kapı cepliği kapının rastgele...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız.

Nofel

Yönetici
Yönetici
Moderator
SMS Onaylı
Abone
7 Eyl 2019
1,170
871
233
36
Araç
Hyundai
16 cm'in tadını vermez açıkçası, özenli bir bağlantı ile bir çok arabaya takabilirsiniz 16 cm'i

Bskdz61

TrCarAudio.Com
Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
4 Ara 2017
26
5
53
25
Trabzon
Ad - Soyad
Ceyhun Bilgen
Araç
Tofaş
Arkadaş sanırım pandizotu beğenmiyor:)
Biraz öyle oluyor galiba. Çünkü bir taraf tam otururken diğer taraf oturmuyor. Boşluk falan kalıyor. Baştan savma işçilik ile anca o kadar olur. Şöyle tam yerine kitap gibi oturan bir pandizot bulabilirim...

Ekli dosyalar

Quaxis

Ulaş TAŞ
Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
20 Mar 2019
407
229
93
30
Izmit
eniz.net
Ad - Soyad
Ulaş TAŞ
Araç
Ford
Biraz öyle oluyor galiba. Çünkü bir taraf tam otururken diğer taraf oturmuyor. Boşluk falan kalıyor. Baştan savma işçilik ile anca o kadar olur. Şöyle tam yerine kitap gibi oturan bir pandizot bulabilirim inşallah. Ekteki gibi bir pandizot...

Onurefe16

Kayıtlı Üye
SMS Onaylı
17 Eyl 2018
158
127
93
38
Bursa
Ad - Soyad
Onur şirin
Araç
Tofaş
Bende de doğan vardı çapı 18 cm scan speak 18w kullanıyordum onun için özel yaptırmıştım. Bayada güzel olmuştu 16 cm lik hoparlörüde çepliksiz çok uğraştım olmadı. Mıknatısı büyük olduğu için kapı sacına çarpıyor.